İlkokul Özel Ders | Populer Akademi 0532 453 41 06

İlkokul Özel Ders

İlkokul Özel Ders

Kurumumuzu telefon ile arayıp ilkokul özel ders, matematik özel ders, hızlı okuma kursu, seri okuma ve anlama kurslarımız  hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. 053262111141 den ulaşabilirsiniz. 15-20 dakikalık ücretsiz online demo ders talep edebilirsiniz. İlkokul, İlköğretim özel ders anlatan öğretmenlerimiz Türkiye'nin en iyi öğretmenleridir. Tüm şehirlerimizde ve ilçelerde tecrübeli öğretmenler ile çalışmaktayız. İlkokul özel ders alan öğrencilerin temelleri sağlam olmaktadır ve sonrasında zorlanmadan eğitim öğretim hayatlarına devam etmektedirler. İlkokul Özel Ders Arayanlar 1.2.3.4.Sınıf öğrencilerine Okuma yazma, seri okuma ve anlama, matematik, türkçe, ingilizce, ritmik sayma, hızlı okuma fen bilimleri, robotik kodlama derslerinden özel ders vermekteyiz. Ankara özel ders, İstanbul özel ders, İzmir özel ders, Bursa özel ders, Antalya özel ders, Mersin özel ders ... gibi tüm şehir ve ilçelerde online veya yüz yüze özel ders anlatmaktayız. Matematik, Türkçe, Hızlı Okuma ve Anlama kurslarını ilkokul seviyesinde alınması öğrencinin gelişiminde faydası çok fazladır.

İlkokul Türkçe Özel Ders

Hızlı okuma, okuduğunu anlama, seri okuma , dilbilgisi konularını öğrenen çocuklar arkadaşları arasında farkedilir şekilde ön plana çıkmaktadır. Güzel konuşma derslerini alan öğrenciler daha akıcı ve daha anlamlı konuşmaktadır.

İlkokul Seri Okuma ve Anlama Hızlı Okuma Kursu

  • Hızlı Paragraf dersi ile ortaokul ve tüm yaş seviyelerine verilmektedir.
  • İlkokul kademesinde genelde seri okuma ve anlama dersleri alınmaktadır. Yaklaşık 10 derste bitmektedir.

İlkokul Matematik Özel Ders

  •  İlkokulda temeli atılan bir derstir. Matematiği iyi olan bir öğrenci tüm derslerde başarılı olmaktadır. İlkokul 1 den itibaren matematiği seven öğrenci orta okul, lise ve üniversitede de sevmektedir ve başarılı olmaktadır.
  • Okuma- yazma nın yanında matematikten ders takviyesi alınmasını tavsiye ederiz.

İlkokul Özel Ders Verenler

  • Özellikle matematiğin temeli sayılan mantık dersleri ilkokul öğrencileri hafıza ve beyin gücünü şekillendirmektedir. Beynimizde bir çok koordinat vardır ancak biz bu koordinatları tam anlamıyla birleştirmekte zorlanırız. Bunu hayal gücü ve mantık dersleri üzeri denediğimizde başarılı olacağımız şüphesizdir.
  • Matematik tüm öğrencilerin alması gereken önemli bir derstir.
  • İlkokul özel derslerimiz alanında uzaman en iyi sınıf öğretmenleri tarafından verilmektedir. Okul Öncesi, Ana sınıfı eğitimini tamamlayan öğrenciler ilk 4.yılını geçirecekleri gerçek bir eğitim ortamı ile tanışacaklardır. İlkokul Özel Ders  eğitim farkı ve profesyonel öğretmenleri ile ilkokul öğrencilerine gerekli eğitimi, oryantasyonu ve  onları aile anne baba sevgisinden mahrum etmeyecek ilgi ve alakayı göstererek verimli, mutlu ve huzurlu bir eğitim ortamı sağlamaktayız.

İlkokul İngilizce

  • İlkokul öğrencileri temel eğitimin bir basamağında yer aldıkları için dil gelişimi çocuklar için çok önemlidir. Yabancı dil öğrenen öğrenciler ileri ki yaşlarda daha iyi bir eğitim seviyesinde başarılı olurlar. Dil bilmek birçok toplumu ve dünyayı da anlamayı öğretir. Dil üzerinde yapılan eğitim çalışmaları hafızası kuvvetli, zihin koordinasyonlarını çok iyi kullanabilen adaylar ortaya çıkarmaktadır. İlkokul Özel Ders  ile en profesyonel hocalardan ders alabilirsiniz. 15-20 dakikalık deneme dersimiz mevcuttur. İngilizce okul takviye olarak da  verilmektedir. Ders ücretleri için taksit imkanı vardır.

Ankara İlkokul Özel Ders

Ankara'nın birçok semtinde tecrübeli öğretmen kadromuz ile online veya yüz yüze birebir özel ders ders anlatmaktayız. Çankaya, Oran, Küçükesat, Seyran Bağları, Ümitköy, Çayyolu, Yenimahalle, Batıkent, Eryaman, Mamak, Keçiören, Etlik, Kurtuluş Kızılay, Demetevler semtlerine yüz yüze özel ders anlatmaktayız.

İstanbul İlkokul Özel Ders

İstanbul'un tüm ilçelerinde ve semtlerinde online veya yüz yüze derslerimizi tecrübeli öğretmen kadromuz ile anlatmaktayız. Avcılardan Tuzla ya kadar tüm ilçe ve semtlerde özel ders anlatıyoruz.

İzmir İlkokul Özel Ders

İzmir'in en uzak ilçelerine kadar birçok bölgede özel ders anlatıyoruz.

Kocaeli İlkokul Özel Ders

İzmit ve diğer tüm ilçelerde evinize öğretmen gönderiyoruz. Ayrıca Yahyakaptan'da bulunan kursumuzda birebir özel ders veriyoruz. Öğretmenlerimiz İzmit'in en tecrübeli öğretmenleridir.

Mersin İlkokul Özel Ders

Mersin tüm ilçe ve semtlerinde tecrübeli öğretmen ile özel ders anlatmaktayız. Tecrübeli öğretmenlerden online özel ders almak daha hesaplı olmaktadır. Türkiye geneli tüm şehirlerde ki öğretmenlerimiz hakkında bilgi almak için arayabilirsiniz.

ÖZEL DERS BİZİM İŞİMİZ!

İlk okul öğrencilerine tecrübeli sınıf öğretmenleri tarafından evinizde veya online olarak özel ders anlatıyoruz. Bize buradan ulaşabilirsiniz. 

Diğer Hizmetler

Uzman Ekibimizden Destek Almak İçin Bizlere Ulaşın